Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Dėl vaiko priežiūros paslaugos teikimo karantino metu Palangos miesto savivaldybėje

2020-05-08

Nuo 2020 m. gegužės 11 d. iki gegužės 15 d. laikinoji vaikų priežiūros paslauga vykdoma visose Palangos miesto savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose nuo 7.30 val. iki 18.00 val.

Laikinoji vaikų priežiūros paslauga teikiama, kai yra tėvų, įtėvių, globėjų ar rūpintojų kreipimasis ir yra pateikta darbdavio pažyma dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje ir kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose, t. y. į darbą privalo eiti ir būtinąsias funkcijas (darbo) atlikti abu tėvai, įtėviai, globėjai, rūpintojai ir nėra galimybės vaiko palikti namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą.

Dėl vaikų priežiūros paslaugos tėvai turi kreiptis į Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėją Laimą Valužienę el. paštu svietimas@palanga.lt siųsdami nustatytos formos prašymą (pridedama).

Prašymas dėl laikinosios vaikų priežiūros nagrinėjamas ne ilgiau kaip 2 darbo dienas.

Apie priimtą sprendimą Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius raštu informuoja laikinąją vaikų priežiūros paslaugą teikiančios švietimo įstaigos administraciją ir el. paštu tėvus.

Palangos miesto savivaldybės administracija

Informacija atnaujinta 2020-05-08 13:20
lt
en ru