Ryšių reguliavimo tarnybos skaitmeninių įgūdžių ugdymo projektas „Nė vienas nėra pamirštas“ kviečia į nuotolinę paskaitą
Kada? 2026 m. sausio 29 d., ketvirtadienį, 16:00–17:30 val.
Trukmė: 1,5 val.
Registracija:
https://docs.google.com/forms/d/1Ro5GFleK3rTnYi9Ob-JOq0YQif1l2FsEK4DpbL-PkJM/edit
Nuotolinė paskaita yra nemokama. Bus užtikrintas vertimas į lietuvių gestų kalbą.
Paskaitos programoje:
• Projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ koordinatorės Gintarės Ribinskienės pasveikinimas;
• Ryšių reguliavimo tarnybos Elektroninių ryšių reguliavimo grupės patarėjo Vaidoto Radzevičiaus paskaita „Internetas – kam jis man reikalingas?“
Apie ką ši paskaita:
• internetas kaip senas išradimas, nuolat atgimstantis naujomis formomis;
• neišsemiamas informacijos šaltinis ir bendruomenių telkimo priemonė;
• praktiniai gyvenimo kokybės gerinimo pavyzdžiai – viskas veikia greitai, sklandžiai ir savarankiškai;
• ateities sprendimai, kurie jau prieinami šiandien.
Prisijungimo informacija:
Prie paskaitos galima jungtis jau prieš 16:00 val. per „Zoom“:
https://zoom.us/j/2376580909?pwd=vbFO70uWcHX7QvVQWFwnJX3lauwIOw.1&omn=95946316405
Meeting ID: 237 658 0909
Passcode: Paskaita
Jei nepavyksta prisijungti per „Zoom“, 16:00 val. galite jungtis per „YouTube“:
https://www.youtube.com/@senjorupasaulis2002/streams
Pasirinkite transliaciją su žodžiu „LIVE“.