Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Rytoj, ketvirtadienį, nuo COVID-19 ligos pasiskiepykite be išankstinės registracijos

Rytoj, ketvirtadienį, nuo COVID-19 ligos pasiskiepykite be išankstinės registracijos
2021-09-15

Susirgimų COVID-19 skaičius Palangoje, kaip ir visoje šalyje, deja, auga – šiuo metu kurorte koronaviruso infekcija serga 106 asmenys, per praėjusią para nustatyti 22 nauji susirgimai. Siekiant išvengti šios pavojingos ligos, raginame gyventojus laikytis saugumo priemonių, o tuos, kurie dar nepasiskiepijo nuo COVID-19 ligos, skatiname suskubti tai padaryti. Juo labiau kad rytoj, kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, VšĮ „Palangos asmens sveikatos priežiūros centre“ (Vytauto g. 92, Palanga) nuo 11 val. iki 16 val. pasiskiepyti galima be išankstinės registracijos.

Gyventojai gali rinktis iš tuo metu sveikatos priežiūros įstaigoje turimų vakcinų. Šiuo metu įstaiga turi trijų gamintojų vakcinų: „Comirnaty“ (gamintojas – „Pfizer ir ​BioNTech“), „Spikevax“ (gamintojas – „Moderna“) ir „Vaxzevria“ (gamintojas – „AstraZeneca“).

Skiepytis nuo COVID-19 ligos gali asmenys nuo 12 metų. Kartu su 12-15 metų amžiaus vaiku į vakcinacijos vietą turi atvykti bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų.

Svarbu: vykstant skiepytis būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vakcinai nuo COVID-19 ligos taip pat galima registruotis ir interneto puslapyje www.koronastop.lt arba telefonu 1808, reikiamos informacijos suteiks ir šeimos gydytojai.

Rūpinkimės savimi ir aplinkiniais bei būkime sveiki. 

Informacija atnaujinta 2021-09-16 10:14
lt
en ru