Palangoje paminėta Tarptautinė jogos diena
Birželio 21 d., sekmadienio rytą, Palangos Birutės parkas prisipildė geros energijos, šypsenų ir harmonijos – čia paminėta Tarptautinė jogos diena. Renginyje susibūrė tiek pradedantieji, tiek jau praktikuojantys jogą, o bendrą praktiką vedė jogos instruktorė Laura Pranatula.
Šis gražus susibūrimas tapo ne tik proga sustoti kasdienybės skuboje, bet ir dar kartą priminė, kaip svarbu rūpintis savo fizine bei emocine savijauta.
Palanga, šiemet pelniusi Europos sporto miesto 2026 vardą, aktyviai skatina judėjimą ir kviečia rinktis sveiką, aktyvų gyvenimo būdą.
Renginį organizavo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Indijos ambasada ir Palangos miesto savivaldybe.