Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Namams reikia ne tik meilės, bet ir dūmų detektoriaus

Namams reikia ne tik meilės, bet ir dūmų detektoriaus
2023-05-25

Atsižvelgiant į Lietuvoje žuvusiųjų žmonių gaisruose skaičiaus didėjimą Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba primena apie autonominio dūmų detektoriaus svarbą.

Detektoriai yra naudojami gyvenamajame sektoriuje: daugiabučių gyvenamųjų namų patalpose, vienbučių ar dvibučių gyvenamųjų namų patalpose, statybiniuose vagonėliuose, poilsio paskirties patalpose (kempinguose, vasarnamiuose ir pan.). Tai būtinas įrenginys kiekvieno piliečio namuose. Dauguma gaisrų kyla naktimis, žmogui miegant. Dūmų detektorius sureaguoja net ir labai mažam kiekiui dūmų esant patalpoje, jis pradeda skleisti garsinį signalą. Autonominis dūmų detektorius  skirtas tam, kad praneštų apie kilusią nelaimę ir žmonės spėtų laiku evakuotis.

Prašome Palangos miesto gyventojų būti sąmoningiems ir namuose įsirengti autonominį dūmų detektorių, kuris apsaugos ne tik jūsų turtą, bet ir gali išgelbėti gyvybę.

Palangos PGT informacija.

Informacija atnaujinta 2023-05-25 11:01