Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Mokslo ir žinių dieną kviečiame paminėti pikniku

Mokslo ir žinių dieną kviečiame paminėti pikniku
2023-08-28

Jau tradiciškai Palangos neformaliojo ugdymo bendruomenė kviečia visus moksleivius kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais, taip pat – pedagogus prasidedančius mokslo metus paminėti dalyvaujant piknike, kuriame netrūks įvairios veiklos – ir sportinės, ir kūrybinės, o ir susitikimų bei bendravimo tikrai nepristigs. Šventė rugsėjo 1 d. prasidės po susitikimų savose mokyklose, 15 val., Palangos sporto centro stadione.

Jau ne vienerius metus mokslo metų pradžios šventę organizuoti buriasi trys neformaliojo ugdymo bendruomenės – Palangos moksleivių klubas, S. Vainiūno meno mokykla ir Palangos sporto centras. Kaip tikino kiekvienos įstaigos vadovas, tai yra puiki proga pabūti visai Palangos bendruomenei kartu, o ir pažinti vaikams veiklas, kurios siūlomos po pamokų. O jų esama tikrai daug ir įvairių, tereikia kartais nepabijoti pamėginti ar bent pamatyti, kaip tai daroma.

„Pikniką mokslo metų pradžioje organizuojame jau nuo 2018 metų, tai jau tradicinis, išbandytas renginys. Kasmet kviečiame burtis visą Palangos bendruomenę – mokinius kartu su savo tėveliais ir kitais šeimos nariais. Džiaugiamės, jog ši šventė sulaukia didelio dėmesio. Visiems susirinkusiems tikrai bus ką veikti – bus organizuojama įvairių rungčių, ir sportinių, komandinių, su šeimomis, ir kitokių, kur nebūtinai prireiks fizinio pasirengimo. Bus galima išbandyti savo jėgas žaidžiant šachmatais, papramogauti batutuose, atskleisti savo kūrybinius gebėjimus ar tiesiog smagiai pasiklausyti muzikos draugų ir artimųjų apsuptyje“, – apie organizuojamą šventę pasakojo Palangos moksleivių klubo direktorė Eglė Mackie.

Kaip paminėjo pašnekovė, šventė prasidės 15 val., kuomet jau bus pasibaigusios oficialiosios programos mokyklose ir bus spėta papietauti su šeimos nariais, paminint prasidėjusį naują etapą.

S. Vainiūno meno mokyklos mokytojai savų mokinių lauks kiek vėliau, nei bendrojo ugdymo mokyklose. Ten Rugsėjo 1-osios šventė prasidės 13 valandą, o paskui visi norintieji keliaus pratęsti šventę Palangos sporto centre.

„Pirmiausiai su visais susitiksime savoje mokykloje, kur vyks bendras susitikimas ir po to pabendravimas su savų užsiėmimų mokytojais. Ypač smagu su mokytojais susipažinti pirmokams. O paskui visus kviesime susirinkti piknike, prie kurio organizavimo prisidedame ir mes. Ten pasiūlysime pasinerti į kūrybą, organizuosime įvairių meninių veiklų, dailininkai sukurs kūrybinių užduočių. Tai ypač puiki proga sužinoti, ką galima veikti po pamokų. O gal kas nors atras savo pomėgį ar sumanys tobulinti jau atrastus“, – teigė S. Vainiūno meno mokyklos direktorė Rasa Daukšienė.

„Liūdna tikrai nebus, – patikino Palangos sporto centro direktorius Saulius Simė, pakvietęs visus sudalyvauti mokslo pradžios šventės piknike, – griebkit pledukus, artimuosius pasikvieskit ir būtinai nusiteikit puikiai praleisti laiką. Tiek ir tereikia.“

Kaip pasakojo Sporto centro direktorius, šventės metu bus galima susipažinti su visais Sporto centro treneriais, kurie parengs užduočių, suteiks galimybę kiekvienam išbandyti savo jėgas, galbūt surasti savo mėgstamą veiklą. Taip pat tiesiog pažaisti, pakviečiant prisijungti tėvelius ar draugus. Bus labai smagu.

„Kaip ir kasmet, šventėje dalyvaus ugniagesiai, policijos pareigūnai, pasieniečiai, kinologai su savo ugdomais keturkojais pareigūnais. Gros didžėjus iš Moksleivių klubo, bus ir „Zigmo žirgų“ atstovai, suteiksiantys galimybę pasigrožėti žirgais. Taip pat bus organizuojamos slalomo varžybos, įvairių kitokių rungčių, o ir šiaip bus linksmybių gausa. Patikinu, kad tikrai bus ką veikti. Tad visų labai laukiame“, – pakvietė Palangos sporto centro direktorius S. Simė.

Mokslo metų pradžios šventės piknikas rugsėjo 1 d. vyks Palangos sporto centro stadione 15 val.

Informacija atnaujinta 2023-08-28 09:17