Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Ilgamečiam Senosios gimnazijos direktoriui A. Karačionkai – Savivaldybės tarybos padėka

2015-05-29

Senosios gimnazijos direktoriui Algirdui Karačionkai, apsisprendusiam pasitraukti iš direktoriaus pareigų, ketvirtadienį už ilgą ir nuoširdų pedagoginį darbą dėkojo visi į posėdį susirinkę Savivaldybės tarybos nariai, taip pat – gausi švietimiečių bendruomenė.


Meras Šarūnas Vaitkus, dėkodamas direktoriui už puikius darbo rezultatus bei svarų indėlį, ugdant jaunuosius palangiškius, pabrėžė, jog Senosios gimnazijos pedagogų ir, be abejonės ilgamečio direktoriaus A. Karačionkos kruopštaus darbo bei pastangų dėka, šios ugdymo įstaigos auklėtiniai kasmet rodo puikius mokslo rezultatus, ir už tai palangiškiai yra labai dėkingi. „Nepamirškite pedagogų bendruomenės, būkite aktyvus visuomenės narys“, – dėkodamas direktoriui už ilgametį darbą, sakė Š. Vaitkus.
A. Karačionka Senosios gimnazijos direktoriaus (anksčiau vadintos Mečislovo Gedvilo vidurine mokykla) direktoriaus pareigas eina nuo 1983 m. liepos. Darbo sutartis šalių susitarimu nutraukiama nuo 2015 m. birželio 5 d.