„I Love Palanga“ sugrįžta į Palangą – renginiai ant padėklo jau nuo liepos 6 d.
Kultūrinis projektas „I Love Palanga“ sugrįžta į kurortą savo antrajam sezonui. 2012 m. Palangos skulptūrų parko pievoje startavęs meninis, kultūrinis reiškinys, šią vasarą prasmingai papildys „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013“ renginių tinklelį, kviesdamas jaukiai ir nebanaliai praleisti laiką.
Siekdami suteikti naują impulsą Palangos miesto kultūriniam įvaizdžiui, projekto rengėjai ir šiemet akcentuoja didžiausią šiuolaikinės visuomenės vertybę – kūrybiškumą bei bendruomenę įtraukiančias kūrybines praktikas. Kūrybiškas požiūris į kultūrinės erdvės „I Love Palanga“ kūrimą juntamas visuose projekto etapuose, pradedant originaliais, darnos su aplinka idėjas generuojančiais architektūriniais sprendimais, baigiant akiratį plečiančiu bei asmeninę kūrybos laisvę skatinančiu renginių tinkleliu.
Dėl savo išskirtinės formos ir siekiamų tikslų, projektas generuoja reliaciniam menui būdingas reikšmes – alternatyvi turiningo laisvalaikio erdvė „I Love Palanga“ jau įrodė, kad gali burti bendraminčius ir sėkmingai aktyvuoti jų kūrybinį potencialą.
Šią vasarą „I Love Palanga“ toliau formuos miestų parkams būdingą atmosferą - atvirą, visiems prieinamą erdvę, kurioje lankytojai ras ramybę, galimybę atsipalaiduoti nuo pramoginio šurmulio ir tuo pačiu įsitraukti į bendruomeniškas veiklas: kino peržiūras po atviru dangumi, koncertus, kūrybines bei edukacines dirbtuves, pokalbių ir susitikimų vakarus.