Akcijos „Darom“ rezultatai: dalyviai atvežė 770,18 tonų bešeimininkių atliekų
Gegužės mėnesį nauju išmaniuoju formatu vykusi viešųjų erdvių tvarkymo akcija „Darom“ įvyko, tačiau ar pavyko? Akcijos dalyviai šiemet buvo kviečiami ne tik rinkti, rūšiuoti, bet ir priduoti surinktas atliekas į atliekų tvarkymo centrus.
Minėdami aplinkosaugos dieną, VŠĮ „Mes Darom“ bendradarbiaudami su didžiausiu Lietuvoje automatinių degalinių tinklu „Neste Lietuva“, dalinasi akcijos metu surinkta atliekų statistika ir rezultatais. Nei naujas akcijos formatas, nei viešųjų erdvių tvarkymas pandemijos kontekste, dalyvių neišgąsdino. Per dvi dienas į visoje Lietuvoje esančius atliekų tvarkymo centrus dalyviai atvežė 770,18 tonų bešeimininkių atliekų. Viena didžiausių problemų jau ne vienerius metus yra naudotos padangos – jų surinkta beveik 10 tūkst. vnt. (99,44 tonų); pavojingų atliekų tvarkytojams „Toksika“ pristatyta daugiau, nei 8 tonos.
Darom`21 ataskaita visuomenei.
Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gamta/eko/2021/06/04/news/akcijos-darom-rezultatai-dalyviai-atveze-770-18-tonu-beseimininkiu-atlieku-19619350/