Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Kviečiame gyventojus teikti pasiūlymus dėl daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūros gerinimo 2024 metais

Kviečiame gyventojus teikti pasiūlymus dėl daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūros...
2023-03-31

Informuojame, kad iki š. m. liepos 1 d. priimami pasiūlymai gyventojų (fizinių ar juridinių asmenų), pageidaujančių skirti tikslinių lėšų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančių daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūrai remontuoti, rekonstruoti, statyti, įskaitant ir projekto parengimą. Pasiūlymų teikimo sąlygos nurodytos Palangos miesto savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 11 d. sprendime Nr. T2-194 „Dėl Fizinių ar juridinių asmenų, pageidaujančių prisidėti savo lėšomis prie Palangos miesto savivaldybės daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūros gerinimo, pasiūlymų teikimo, vertinimo, pripažinimo tinkamais įgyvendinti ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Pasiūlymus galima teikti:

  • elektronine forma, siunčiant visą dokumentų bylą (pasirašytą elektroniniu parašu) el. p.  administracija@palanga.lt;
  • popierine forma, pateikiant visus tinkamai parengtus ir patvirtintus dokumentus Savivaldybės administracijai, adresu Vytauto g. 112, Palanga.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Palangos miesto savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vyriausiąją specialistę Jolantą Pikčiūnienę, tel. (8 460) 34 176.

Informacija atnaujinta 2023-03-31 09:08