Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Žygis ,,Gintaro kelias‘‘ ir akcija ,,Riedam‘‘ Palanga – Šventoji

image
Data: 2023 m. balandžio 01 d. 11:00 - 15:00 Kategorija: Iniciatyvos

Balandžio 1 d. aktyvaus laisvalaikio mėgėjai kviečiami dalyvauti kasmetiniame Palangos kultūros ir jaunimo centro organizuojamame žygyje iš Palangos į Šventąją. Laukia ne tik geras oras, bet ir įvairiausios staigmenos bei edukacinis užsiėmimas finišo stotelėje. Šiemet žygis skirtas ir kurorto 770-ajam gimtadieniui paminėti.

Registracija prasidės 11 val. Jūratės ir Kastyčio skvere Palangoje. Prieš paskelbiant žygio startą, 11.50 val. žygeiviams bendrą mankštą praves Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos kūno kultūros mokytoja Tatjana Stankevičienė.

12 val. žygio startas nuo Jūratės ir Kastyčio skvero. Visi kviečiami dalyvauti pėsčiomis arba ekologiškomis transporto priemonėmis – dviračiais, riedučiais ar paspirtukais. Pusiaukelėje „Pasaulio krašte“ (Užkanavės g.) visi kviečiami stabtelti renginio rėmėjų UAB „Augmos“ poilsio stotelėje ir atsigaivinti vaisiais.

12:30 val. – 15.30 val. Žygio dalyvių sutikimas Šventosios pėsčiųjų aikštėje (Topolių g. 4). Sutikimo metu dalyvių lauks kareiviška košė bei apdovanojimai. Po žygio norintieji galės sudalyvauti Palangos Gintaro muziejaus rengiamoje edukacijoje „Gintaro amuletų simboliai interaktyviai“ bei susikurti savo asmeninį amuletą. Taip pat bus rodomas menininko Augustino Našlėno filmukas ,,Baltų ženklai ir vaizdiniai“.

 

Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio programą.

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

Informacija atnaujinta 2023-03-30 11:37