Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Šimtmečio margučiai

image
Data: 2021 m. kovo 27 d. 00:00 - balandžio 11 d. 00:00 Kategorija: Iniciatyvos

Šiemet šimtmečio margučiai pabiro po visą Palangą

Kiekvienais metais per Šv. Velykas Palangos J. Basanavičiaus gatvė pasipuošdavo įspūdingo dydžio velykiniai margučiais. Šiemet palangiškius ir miesto svečius kviečiame atrasti šventinius šimtmečio margučius įvairiose, netradicinėse Palangos vietose.

Praeitais metais Palangos ir Šventosios moksleiviai dalyvavo piešinių konkurse „Mano gražiausios pasakos ir legendos apie Palangą ir jūrą“. Komisija atrinko 10 piešinių, kuriuos ant 2 metrų aukščio ir 1,4 metro skersmens margučių perpiešė palangiškis dailininkas Gintaras Lapas. Piešinių autoriai: Nikolė Jonauskaitė, Kasparas Jasas, Emilia Sebeckis, Viltė Rakauskaitė, Domantas Barkauskas, Amelija Burvytė, Vėjas Kiuberis ir  Marius Diemintas.

Visus margučius galite atrasti žemėlapio arba mobiliosios programėlės „Walk15” pagalba. Programėlėje pasirinkę „Šimtmečio margučių Palangoje“ maršrutą, rasite išsamią informaciją apie kiekvieną margutį. Vadovaukitės programėlėje nurodytu eiliškumu.  Šalia kiekvieno margučio rasite kaspinėlį su užrašytu žodžiu. Surašę visus žodžius, perskaitysite eilėraščio ištrauką, atspėkite autorių.

 Išsirinkite mėgstamiausią margutį ir nusifotografuokite. Nuotrauką kartu su užrašyta eilėraščio autoriaus pavarde siųskite el. paštu: komunikacija@pkjc.lt arba rašykite asmenine žinute į Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyrą – www.facebook.com/palangoskjc.

Laimėtoją skelbsime balandžio 11 d.

Šimtmečio margučių ieškokite nuo kovo 27 d. iki balandžio 11 d.

Tegul Šv. Velykų dvasia atgaivina, padrąsina, apdovanoja naujomis jėgomis ir idėjomis, kurios padės mums gyventi ir kurti.

Palangos kultūros ir jaunimo centras