Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Padėkos vakaras savanoriams

image
Data: 2023 m. gruodžio 05 d. 17:00 - gruodžio 07 d. 18:00 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Šventės
Gruodžio 5 -7 dienomis Palangoje vyks renginių ciklas, skirtas Tarptautinei savanorių dienai paminėti.
 
GRUODŽIO 5 d. (antradienį) Palangos kurhauze vyks Padėkos vakaras Palangos savanoriams:
Nuo 17:00 val. bus galima susipažinti su organizacijomis, kurios Palangoje priima savanorius.
18:00 val. prasidės Palangos savanorių apdovanojimai.
Renginys atviras ir skirtas visiems 2023 m. Palangos miesto savivaldybėje savanoriavusiems asmenims, jų draugams, pažįstamiems ir visai bendruomenei. Siekiama išskirti geriausius savanoriškos veiklos pavyzdžius, viešinti savanoriškos veiklos galimybes Palangoje, skatinti domėtis savanoryste Palangoje.
Padėkos vakaro metu kiekvienam savanoriui bus įteikti specialūs Palangos savanorio ženkliukai, dalis savanorių gaus specialias padėkas, taip pat asmenims, 2023 m. išskirtinai įsitraukusiems į savanorišką veiklą, bus įteiktos ir dovanos.
Renginio metu koncertuos atlikėja Gabija Li, šventinę nuotaiką palaikys vedėjas Tautvydas Lubys.
 
GRUODŽIO 6 d. (trečiadienį) 14:00 val. kviečiame ateiti į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Palangoje organizuojamą susitikimą ir diskusiją, apie savanorystę Palangoje, jos galimybes ir iššūkius. Renginyje dalyvaus įvairių organizacijų atstovai, galėsite užduoti jus dominančius klausimus.
Susitikimas vyks Kurhauzo teatro salėje
 
GRUODŽIO 7 d. (ketvirtadienį) 14:00 val. Raudonojo kryžiaus Palangos draugija kviečia į susitikimą tema: Kas Palangoje gali padėti vyresnio amžiaus žmonėms? Renginio metu sužinosite dar daugiau apie įvairias organizacijas ir asmenis, padedančius vienas kitam.
Pristatymai vyks Kurhauzo teatro salėje.
 
Visi renginiai nemokami ir atviri kiekvienam besidominčiam savanoriška veikla, ją palaikančiam ar ieškančiam kaip padėti sau ar artimam žmogui.