Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Muzikos vakarai Kurhauze

image
Data: 2021 m. gruodžio 28 d. 17:00 - 18:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai

Muzikos vakarai kurhauze – nuo rudeniu alsuojančio džiazo iki Kalėdomis kvepiančių muzikinių istorijų

 

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Jau tradiciškai koncertų ciklas rudenį pradedamas džiazo ritmu. Lapkričio antroje pusėje profesionaliosios muzikos gurmanai rinksis į solidžius, akademinės muzikos koncertus. O prieš šventes į kurhauzą kartu su šeima pakviesime jaunuosius klausytojus. Jų lauks nuotaikingas koncertas, kurio metu kviesime tapti kalėdinių pasakų herojais.

 

Gruodžio 28 d. Kalėdomis kvepiančios muzikinės istorijos

Visus pakvies nuotaikingas teatralizuotas koncertas visai šeimai „Pasakų Kalėdos“. Daugelį pasakų puikiai žinome ar bent esame girdėję. Tačiau ar kada pagalvojote, kad šias istorijas išgirdę kompozitoriai buvo taip apžavėti, kad ėmė ir sukūrė muziką – baletus, miuziklus, kitus sceninius kūrinius. Muzika yra magija, ir tame stebuklingame pasaulyje kalba gyvūnai ir egzistuoja fėjos, gėris nugali blogį, o draugystė – bet kokias kliūtis! Koncerte skambės įvairių baletų fragmentai. Istorijų pasakotoja Milda Varnauskaitė pakvies jus tapti pasakų herojais, o Čiurlionio styginių kvarteto ir pianisčių Simonos Zajančauskaitės ir Emilijos Rožukaitės atliekama muzika leis pasijusti tikroje puotoje.

 

Bilietus galite įsigyti www.ticketmarket.lt arba Palangos turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94).

Informacija atnaujinta 2021-10-11 10:53