Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Muzikos vakarai Kurhauze

Data: 2021 m. lapkričio 27 d. 18:00 - 19:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai

Muzikos vakarai kurhauze – nuo rudeniu alsuojančio džiazo iki Kalėdomis kvepiančių muzikinių istorijų

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Jau tradiciškai koncertų ciklas rudenį pradedamas džiazo ritmu. Lapkričio antroje pusėje profesionaliosios muzikos gurmanai rinksis į solidžius, akademinės muzikos koncertus. O prieš šventes į kurhauzą kartu su šeima pakviesime jaunuosius klausytojus. Jų lauks nuotaikingas koncertas, kurio metu kviesime tapti kalėdinių pasakų herojais.

Lapkričio 27 d. Tarptautinis džiazo kūrėjų duetas

 Kurhauze pasirodys virtuoziškas džiazo duetas - saksofonininkas Kęstutis Vaiginis ir suomių pianistas Joonas Haavisto. Programoje skambės jų originalios autorinės kompozicijos, kurioms būdingi moderniojo džiazo ir akademinės muzikos raiškos deriniai. Saksofonininkas ir kompozitorius Kęstutis Vaiginis yra vienas produktyviausių džiazo kūrėjų Lietuvoje, daugybės tarptautinių projektų įkvėpėjas ir lyderis. Su įvairiais kolektyvais jis atliko savo muziką Lietuvoje, Olandijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, JAV, Vokietijoje, Lenkijoje, Turkijoje, Brazilijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje ir kitose šalyse. Joonas Haavisto 2006-aisiais tapo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje rengiamo tarptautinio džiazo pianistų konkurso „Džiazo improvizacija“ nugalėtoju, vėliau pelnė laurus „Young Nordic Jazz Comets“ (2007)  ir „Jazz Hoeilaart“  (2010) konkursuose, nors fortepijonu skambinti rimtai pradėjo tik 16-kos metų – prieš tai studijavo kontrabosą.

 

Bilietus galite įsigyti www.ticketmarket.lt arba Palangos turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94).

Informacija atnaujinta 2021-10-11 10:53
lt
en ru