Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Muzikos vakarai Kurhauze

Data: 2021 m. lapkričio 19 d. 18:00 - 19:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai

Muzikos vakarai kurhauze – nuo rudeniu alsuojančio džiazo iki Kalėdomis kvepiančių muzikinių istorijų

 

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Jau tradiciškai koncertų ciklas rudenį pradedamas džiazo ritmu. Lapkričio antroje pusėje profesionaliosios muzikos gurmanai rinksis į solidžius, akademinės muzikos koncertus. O prieš šventes į kurhauzą kartu su šeima pakviesime jaunuosius klausytojus. Jų lauks nuotaikingas koncertas, kurio metu kviesime tapti kalėdinių pasakų herojais.

Lapkričio 19 d. Giedriaus Kuprevičiaus vokaliniai ciklai balsui ir fortepijonui

 Koncerte „Iš niekur dainos“ skambės  du kompozitoriaus ciklai: „Iš niekur dainos“ ir „Aštuoni metafiziniai romanai“ balsui ir fortepijonui. Pirmą ciklą sudaro septynios dainos, kurios dainuojamos pakaitomis rusų ir lietuvių kalbomis. Dainos parašytos pagal Marinos Cvetajevos poezijos rinktinę „Į niekur laiškai“, kurią į lietuvių kalbą išvertė Ramutė Skučaitė (2012, „Santara“). Antras ciklas „Aštuoni metafiziniai romansai“, nors parašytas 1986–1991 metais, išsiskiria šiuolaikiniu skambesiu ir kalba apie amžinuosius būties klausimus. Programą atliks italų pianistas Vincenzo De Martino ir operos dainininkė Gabrielė Kiršaitė (mecosopranas).

 

Bilietus galite įsigyti www.ticketmarket.lt arba Palangos turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94).

Informacija atnaujinta 2021-10-11 10:53
lt
en ru