Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Muzikos vakarai kurhauze. Koncertas visai šeimai „Sidabrinis Ežerinis“

image
Data: 2022 m. gruodžio 16 d. 18:00 - 19:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai Bilietus platina: www.kakava.lt
Kompozitorė Vaida Striaupaitė-Beinarienė sukūrė miuziklą „Sidabrinis Ežerinis“ pagal Aldonos Liobytės stilizuotą pasaką. Šio kūrinio pagrindinė mintis dabar yra labai aktuali ir skatina susimąstyti – apie laiką, kurį mes skiriame savo artimiausiems žmonėms, apie vaiko ištvermę ir drąsą, apie kantrybę, užsibrėžtą tikslą ir atkaklumą jo siekiant. Kartu pasaka „Ežerinis“ kupina vandens pasaulio paslapčių, ryškių spalvų ir įdomių bei nuotaikingų personažų.
„Kažin kur, labai toli, gal net prie Siesarties ežero, gyveno berniukas, Ežeriniu pramintas. Mat kur buvęs, kur nebuvęs jis vis vandens laikėsi, tarytum kas jį būtų apžavėjęs. Mama vis baiminosi, kad vaiko į gelmę neįtrauktų Vandenė. Bet nei vėjai nupūtė, nei banga nuplukdė, nei Vandenė įtraukė, tik iškeliavo berniuko tėveliai svetur duonos pelnytis, Ežerinį palikę vieną prie ežero...“ O norėdami sužinoti, kaip sekėsi Ežeriniui ir kuo pasaka baigėsi, turėsite ateiti į koncertą visai šeimai!
Atlikėjai: Ansamblis MUSICA HUMANA
(meno vadovas Robertas Beinaris)
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choras VIVA VOCE (vadovai Raimondas Katinas, Virginija Katinienė)
Senosios muzikos ir šokio ansamblis FESTA CORTESE
Solistai: Karalaitė – KRISTINA ZMAILAITĖ (sopranas), Ežerinis – VAIDAS BARTUŠAS (kontratenoras), Vandenė – AGNĖ STANČIKAITĖ (sopranas)
Personažai: Teatro vadovas – KRISTUPAS KAVALIAUSKAS, Sraigė – GIEDRĖ POPULAIGĖ, Vėžys – EVALDAS PETKUS, Mama – KRISTINA ZVILNAITĖ, Tėvas – MINDAUGAS LINKAITIS, Mėsininkutis – ANDRIUS BUTKYS
Bilietus galima įsigyti Palangos turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94) ir 1 val. prieš koncertą renginio vietoje.