Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis

image
Data: 2023 m. gruodžio 26 d. 18:00 - 19:30 Kategorija: Koncertai

Unikalus muzikinis projektas Lietuvoje – „Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis...“ Gruodžio 26 d. Palangos koncertų salė.

Kodėl verta pamatyti LIŪTO KARALIAUS dainų teatralizuotą koncertą?

  
Tai neįtikėtinas didingų dainų gyvo garso teatralizuotas koncertas, kuris pirmiausia:sujungia muziką ir teatrą į vieną magišką pasirodymą. Ne tik atskleidžiamos liūto karaliaus dainų galingumas, bet ir pristatomos jos nauju, įspūdingu būdu. Kiekvienas garsas, kiekvienas judesys, kiekvienas žodis perduoda didžiulį emocinį krūvį, kuris tiesiog užburia;

14 profesionalų vienoje scenoje: aktorė ir dainininkė Oneida Kunsunga, dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis, miuziklų aktorius ir dainininkas Deivis Norvilas, Vilnius Voices choras, gyvo garso grupė kartu su styginiais instrumentais;

galingos Eltono Johno ir Hanso Zimmerio dainos iš broadway miuziklo, animacinio filmo LIŪTAS KARALIUS: „Circle of life“, „Can you feel the love tonight“, „Hakuna Matata“, „I just can‘t wait to be king“. Visos šios dainos ir dar daugiau teatralizuotame pasirodyme. 

Koncerto režisierius: Simonas Storpirštis
Koncerto choreografė: Evelina Kauklienė
Šviesų ir scenografijos dailininkai: Paulius Varonenka ir Pijus Vasiliauskas
Kostiumų dailininkė: Živilė Morkūnaitė

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)