Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Linos Rastokaitės koncertas "Vaidmenys"

image
Data: 2023 m. gruodžio 08 d. 19:00 - 20:30 Kategorija: Koncertai
Lina Rastokaitė kviečia į muzikos, teatro ir šviesų sintezę „Vaidmenys“
 
Gyvo garso, aktorės ir dainininkės, muzikinių projektų laimėtojos LINOS RASTOKAITĖS koncertai – muzikiniai pasakojimai, kuriuose autorinė muzika, pasauliniai muzikos hitai, daug teatro ir net muzikinio ritualo susijungs į vieną bendrą visumą – sintezę. Rimtai ir su humoru apie gyvenimo vaidmenis ir tikrumą. 
 
Dainininkės muzikiniuose pasakojimuose pasirodys gyvo garso grupė, skambės specialios aranžuotės violončelei, sukurtos „Future Cello“ lyderio Justo Kulikausko. Koncertų choreografija rūpinasi Paulius Šinkūnas, o vaizdą scenoje į visumą apjungs šviesų efektai, kuriais rūpinasi šviesų dailininkas Paulius Varonenka. 
 
„Esu visa galva panirusi į muziką, kurią stengiuosi apjungti su gyvenimiška patirtimi. Nors pirmąsias savo dainas pristačiau visai neseniai, po truputį judu į priekį pirmojo albumo link ir su džiugiu jauduliu nekantrauju klausytojus sutikti muzikiniu ritualu virsiančiuose teatralizuotuose savo koncertuose“, – sako dainininkės keliu pasukusi aktorė.
„Skirtingi vaidmenys mus lydi kiekviename žingsnyje: aplink pilna žmonių, kurie įsijautę į savo roles, apsimetę laimingais, o kartais ir liūdnais. Tai yra kaukės, kurių pareikalavo pats gyvenimas. Dažnai net žiūrėdami į veidrodį nesame savimi – aš ir pati save pagražinu: pakeliu pečius, primerkiu akis. Tačiau kas lieka šias kaukes nuėmus? Kada esame savimi? Būtent apie tai pamąstyti, rimtai ir su humoru pakalbėti, noriu savo koncertuose“, – pasakoja L. Rastokaitė.
 
Koncertus prodiusuoja agentūra, sukūrusi tokius projektus kaip „Holivudo žvaigždės“, „Mulen Ružo legenda“, „Magiškas Liūtas Karalius ir jo pasaulis“, „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“ bei kitus Lietuvoje populiarius muzikinius koncertus.
 
Gyvo garso L. Rastokaitės koncertai „Vaidmenys“ numatyti spalio 21 d. Klaipėdos koncertų salėje, spalio 26 d. Marijampolės kultūros centre, spalio 27 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose, spalio 29 d. Kauno Girstučio kultūros rūmuose, lapkričio 14 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, o gruodžio 8 d. didžiausias pasirodymas laukia Palangos koncertų salėje.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų