Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Koncertas M. K. Čiurlionio gimtadieniui paminėti

image
Data: 2023 m. rugsėjo 29 d. 16:00 - 17:30 Vieta: Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A Kategorija: Koncertai

Jaunųjų Lietuvos talentų koncertas M. K. Čiurlioniui atminti

„Išėjau priekin mūsų procesijos, o žinau, kad ir kiti paskui mane eis, bet kad tik ne šuntakiais.“ (M. K. Čiurlionis „Psalmė“)

2023 m. rugsėjo 29 d. Palangos kurorto muziejuje –  neeilinis koncertas, skirtas M. K. Čiurlionio gimtadieniui. Jo dalyviai – jaunieji talentai iš  nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos. Tai yra ypatinga mokykla, kurioje mokosi talentingi vaikai iš visos Lietuvos. Šią menų mokyklą yra baigę ir visa eilė iškilių Lietuvos menininkų žinomų Lietuvoje ir pasaulyje.

Koncertas rengiamas ne atsitiktinai, rugsėjo 22-oji yra  M. K. Čiurlionio gimimo diena. Todėl koncerte kviečiami dalyvauti tie, kurie neša šio kompozitoriaus ir dailininko gerąją žinią, seka jo pėdomis, auga su jo vardu.

Koncerte skambės M. K. Čiurlionio ir kitų lietuvių bei užsienio kompozitorių kūriniai, atliekami respublikinių ir tarptautinių konkursų dalyvių bei laureatų:  Jorio Mikužio (fortepijonas), Anos Fedorcovaitės (violončelė), Gabrieliaus Martinez Martin  (saksofonas), Jovitos Kasperavičiūtės (eufonija), Pranciškaus Kurausko, Emanuelės Jakštaitės, Elenos Klimkevičiūtės (smuikas), Motiejaus Viliaus (klarnetas) bei smuikininkų ansamblio, vadovaujamo Artūro Šilalės. Koncertmeisteriai: Emilija Topichaitė ir Aleksandras Vizbaras.

Maloniai kviečiame

Įėjimas nemokamas