Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Kamerinio orkestro "Kremerata Baltica" koncertas

Data: 2020 m. rugsėjo 10 d. 19:00 - 20:00 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai

Tarptautiniu mastu pripažinto smuikininko Gidono Kremerio 1997 metais įkurtas orkestras yra vienas iš ryškiausių tarptautinių orkestrų Europoje. „Kremerata Baltica“ atsirado dėka Gidono Kremerio pasiryžimo dalintis savo turtinga patirtimi su jaunaisiais kolegomis iš Baltijos šalių. Orkestro sudėtyje yra dvidešimt trys talentingi jauni muzikantai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Ansamblio pasiruošimo procesą, kuriame nėra vietos kompromisams, lemia įsipareigojimas siekti aukščiausios atlikimo kokybės ir kūrybinės drąsos.

Palangos kultūros ir jaunimo centras šalia kitų veiklų vykdantis ir profesionalaus meno sklaidą džiaugiasi, kad „Kremerata Baltica“ kūrybinei rezidencijai pasirinko būtent Palangos kurhauzą. Čia rugsėjo 6-11 dienomis pirmą kartą Lietuvoje bus surengta orkestro kūrybinė rezidencija, kurios metu įvyks ir du įspūdingi koncertai. Projektą taip pat iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Nuo rugsėjo 6 d. kurhauze prasidės intensyvios orkestro repeticijos, o rugsėjo 10 ir 11 d. įvyks net du koncertai.

Rugsėjo 10 d. koncerto programoje skambės Roberto Šumano ir Liudviko van Bethoveno kūriniai.

Atlikėjai:
Meno vadovas Gidon Kremer (smuikas)
Giedrė Dirvanauskaitė (violančelė)
Georgijs Osakins (fortepijonas)
Kremerata Baltica solistai

Informacija atnaujinta 2020-09-10 09:22
lt
en ru