Ieškoti

Iš viso rezultatų:

KALĖDINIAI KINO VAKARAI. Filmas „Gražuolė ir Sebastianas“

image
Data: 2022 m. gruodžio 13 d. 18:00 - 19:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Kinas Bilietus platina: www.kakava.lt
Gruodžio 13 d. 18.00 val. „Gražuolė ir Sebastianas“ (nuotykių, 2013, Prancūzija)
1945 metų rugsėjis. Kalnų kaimelio gyventojai džiaugsmingai švenčia karo pabaigą. Bebaimiam Sebastianui neseniai sukako dešimt. Berniukas nepaprastai prisirišęs prie Gražuolės – Pirėnų kalnų veislės šuns, nekantriai laukia sugrįžtant iš Londono mamą atstojančios Angelinos. Juos pasiekia neguodžianti žinia, kad jauną moterį skraidinęs lėktuvas sudužo Alpių miškuose. Sebastiano senelis Cesaras, ko gero, vienintelis nepraranda vilties, kad Angelina išliko gyva. Jis randa pilotą, kuris sutinka padėti jos ieškoti. Į gelbėjimo misiją išsiruošia ir Sebastianas su mylimiausia Gražuole. Jiems ir vėl teks įveikti šimtus pavojų, patirti tūkstančius išbandymų, iššifruoti lemtingą paslaptį.
„Tradicinę ir senamadišką pasakojimo struktūrą išlaikiusį nuotykių epą visai šeimai vyresnieji žiūrovai nesunkiai išnarplios ir nuspės. Bet žavus filmas su kaupu įgyvendina užduotį suteikti pramogą skirtingiausio amžiaus vaikams. Laisvai pažadėkite jiems gražius gamtos vaizdus, svaiginančius skrydžius lėktuvu, adrenalininį pasimatymą su lokiu, akistatas su kitais miško žvėrimis ir paukščiais, įvairiausius egzaminus berniuko ir šuns draugystei. Nors išlaikomas ryšys su pamėgtuoju 2014 metų filmu, bet nuotykių verpetas lengvai įtraukia net ir nemačiusius pirmos dalies.“ (E. Pukšta)