Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Justinas Jarutis

image
Data: 2023 m. gruodžio 28 d. 20:00 - 21:30 Kategorija: Koncertai

Rudenį grandiozinį koncertą Vilniaus Vingio parke surengęs ir Metų koncertinio atlikėjo titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose du metus iš eilės pelnęs Justinas Jarutis kviečia skambia nata ir su siautulingais šokiais palydėti šiuos metus Palangoje!

Gruodžio 28 d. Palangos koncertų salėje skambės geriausios Justino Jaručio dainos: „Rugpjūtis“, „Rami“, „kalbėsimės/mylėsimes”, „Savęs“ ir kiti hitai, priversiantys prisiminti gražiausias išeinančių metų akimirkas ir su pakilia nuotaika pasitikti Naujuosius.

Dainininkas, dainų autorius, aktorius ir buvęs projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas Justinas Jarutis solinę karjerą pradėjo prieš 5-erius metus. 2018-ųjų sausį buvo išleistas debiutinis atlikėjo albumas „Justinas Jarutis“. Anglų kalba atliktų dainų įrašą išpopuliarino hitai „Tell Me Your Story“, „Angel“ ir kartu su dainininke Monique įrašytas duetas „Stay With Me“. Debiutas buvo toks sėkmingas, kad „M.A.M.A.“ apdovanojimuose Justinas Jarutis laimėjo „Metų atlikėjo“ titulą.

2021-ųjų vasarį Justinas Jarutis išleido antrąjį solinį albumą ir pirmąjį savo darbą su lietuviškomis dainomis „Tavęs Manęs Savęs“. Šį įrašą išpopuliarino dideliais hitais tapusios dainos „Tavęs“, „Savęs“, „Rami“, „Nieko nebijom“ ir duetas su Jessica Shy „Tu palauk“. Antrąjį albumą lydėjo milžiniška sėkmė: „M.A.M.A.“ apdovanojimuose Justinas Jarutis triumfavo laimėdamas iškart tris apdovanojimus - „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“ ir „Metų koncertinio atlikėjo“.

2022 metų lapkričio 11-ąją dieną Justinas Jarutis išleido trečią solo albumą „Debesimis braidyti“, kurį pristatė hitais tapę singlai „tavo tavo“, „ten, kur noriu“ ir „kalbėsimės/mylėsimės“.

Justinas Jarutis kviečia į savo vienintelį šią žiemą koncertą pajūryje – gruodžio 28 d. Palangos koncertų salėje.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (imtinai)