Ieškoti

Iš viso rezultatų:

J. Zinkevičiūtės knygos „Kol žiovauja žuvėdros“ pristatymas

image
Data: 2023 m. kovo 08 d. 17:30 - 18:30 Vieta: Palangos viešoji biblioteka, Vytauto g. 61 Kategorija: Knygos pristatymas

Justė Zinkevičiūtė. Knygos „Kol žiovauja žuvėdros“ pristatymas

Į moteriškos filosofijos kelionę bendramintes suburianti aktorė, TV laidų vedėja, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą" įkūrėja Justė Zinkevičiūtė Kovo 8 d . (trečiadienį) 17.30 val. Palangos viešojoje bibliotekoje pristatys naują savo knygą „Kol žiovauja žuvėdros“.

Pirmoji  bibliotekos viešnios knyga „Kavos puodelis prie jūros“ buvo skirta tik moterims, tačiau antroji sulaukia ir vyrų dėmesio. Tai knyga ne tik moterims“, – ragina išdrįsti garsiai juoktis, pamilti gyvenimą ir eiti prieš srove J. Zinkevičiūtė. Pavadinimas gimė dienas leidžiant pajūryje. Nidoje užaugusi aktorė puoselėja itin stiprų ryšį su gamta, jūra, iš čia semiasi įkvėpimo, atranda ramybę.

Knyga „Kol žiovauja žuvėdros“ sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji pasakoja istoriją, kurią, anot autorės, yra patyrusi ir išgyvenusi ko gero kiekviena moteris: nelaimingą meilę, savęs pametimą, baimę pasitikėti ir tikėti. Vėliau, su knygos puslapiais ateina išgijimas ir antrojoje dalyje kalbama apie meilę sau, apie laikui nepavaldžią draugystę.

Knyga pilna tikrumo, mat jon sudėti tikri, gyvenimiški autorės senelio Leono pasakojimai. Skaitytojas galės sužinoti apie senąją Kuršių neriją prieš 50–60 metų, kur Nidoje buvo Paryžius, kokios sklinda istorijos apie legendinį restoraną laivą-raketą, kuris iki šiol dar plaukioja, arba kur buvo cirkas“, – atskleidžia autorė.

Maloniai kviečiame pasitikti naują J. Zinkevičiūtės knygą ir sužinoti kaip žuvėdros gali žiovauti.

Informacija atnaujinta 2023-02-27 16:24