Ieškoti

Iš viso rezultatų:

I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas

image
Data: 2023 m. kovo 24 d. 17:00 - 18:00 Vieta: Palangos viešoji biblioteka, Vytauto g. 61 Kategorija: Knygos pristatymas

Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas.

Dalyvaus knygos autorė Ingrida Gudauskienė, moderuos dr. Giedrius Saulytis.

Renginys skirtas ne tik Šventojo Rašto mylėtojams, bet visiems, besidomintiems kultūros ir krikščionybės istorija. Tai jau trečiasis ciklo „Antika ir krikščionybė“ susitikimas su Palangos miesto gyventojais.

Didžiausias menas yra kurti santykį su kitu žmogumi, byloja išmintis. Veikiausiai dėl to knygynų lentynos yra pilnos knygų, kurios į kairę ir į dešinę žarsto patarimus, kaip puoselėti santykius poroje, kaip auklėti vaikus, kaip laimėti draugų ir įgyti jiems įtakos ir panašiai. O ką apie žmogiškų santykių idealus ir realybę byloja Biblija? Knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ autorė Ingrida Gudauskienė teigia, kad „Ieškodami vienas kito Biblijos vyrai ir moterys dažnai atsiduria kryžkelėse. Jose jie patiria visko – egzistencinių duobių ir neįtikėtinų jų įveikų, santykių griūčių ir reikšmingų naujų pradžių. Gyvenimo kryžkelėse peržengti tas duobes juos gena nenumaldomas kito asmens poreikis ir ilgesys. Biblijoje aprašyti prieš daugelį metų gyvenusių vyrų ir moterų santykiai, susitikimai, emocijų ir jausmų paletė labai panaši į šių dienų žmogaus. Kiekvienam Aš reikia Tu. Biblija žino – santykis nėra lengvas. Biblija gali suteikti atsakymų apie mūsų santykius, elgseną ir nepraktikuojantiems katalikams, moko kaip įveikti kritines situacijas, kaip išlipti iš mus ištinkančių žemumų. Toji kryptis visuomet yra kitas asmuo.

Ingrida Gudauskienė – teologijos daktarė, biblistė. 1996–2004 m. specializavosi ir licenciato bei daktaro mokslo laipsnius biblinės teologijos srityje apgynė Popiežiškajame Grigaliaus universitete Romoje. Nuo 2004-ųjų Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos dėstytoja, dirba mokslinį ir ekspertinį darbą, veda biblinius mokymus vienuolijoms, seminarus mokytojams, skaito viešas paskaitas. Savanoriauja siekdama prisidėti prie Biblijos pažinimo ir jos kultūros puoselėjimo Lietuvoje.

Maloniai kviečiame į aktualios šiandienos žmogui I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ sutiktuves bibliotekoje. Klausti, diskutuoti. Bus galimybė įsigyti leidinį.

Informacija atnaujinta 2023-03-08 10:45