Ieškoti

Iš viso rezultatų:

ČIURLIONIS. JŪRA. PALANGA: Rokas Zubovas

Data: 2021 m. liepos 12 d. 20:00 - 21:30 Vieta: Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga 00135 Kategorija: Koncertai Bilietus platina: www.bilietai.lt
IX tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio koncertas
M. K. Čiurlionio provaikaičio, pianisto Roko Zubovo muzikinė-literatūrinė programa, skirta tiems romantiškiems laikams, kuriuos kompozitorius leido pajūryje drauge su savo gyvenimo meile Sofija.
"Šiandien sekmadienis, saulė šviečia, ir prisimena man Didelė šventė mano gyvenime – Palanga. Pasakyki pati, ar tai nebuvo toks šviesus, tylus sekmadienis? Ar atsimeni mūsų Saulėlydžius? Atsimeni mūsų tolimą pasivaikščiojimą? Zosele, vienatine mano, ar Tu jauti, koks aš esu laimingas. [...]" – iš Čiurlionio laiško Sofijai
 
Daugiau informacijos apie IX tarptautinį M. K. Čiurlionio muzikos festivalį Palangoje www.klasika.org
Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
SVARBU! Atsižvelgiant į LR SAM sprendimus ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, laikykimės saugaus atstumo bei kitų saugumo reikalavimų. 
lt
en ru