Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Akcija, skirta Palangos 770 metų minėjimui "Jei būčiau burmistras"

image
Data: 2023 m. kovo 30 d. 17:00 - 18:30 Vieta: Palangos viešoji biblioteka, Vytauto g. 61 Kategorija: Iniciatyvos

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia iššūkiui! Jungdamiesi prie renginių renginių ciklo, skirto paminėti Palangos 770 metų sukaktį, kovo 30 d. 17 val. kurorto bendruomenes kviečiame dalyvauti akcijoje “Jei būčiau burmistras…”.  

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia iššūkiui! Jungdamiesi prie renginių renginių ciklo, skirto paminėti Palangos 770 metų sukaktį, kovo 30 d. 17 val. kurorto bendruomenes kviečiame dalyvauti akcijoje „Jei būčiau burmistras…”.
Ar dažnai susimąstote, kaip ir kodėl keičiasi mūsų miestas – jos architektūra, erdvės, paslaugos, gyventojai? Kaip tie pokyčiai veikia kiekvieną mūsų ir kitus žmones? Ar miestas įsibrovėlis, ar tarpininkas tarp žmogaus ir gamtos? Skirtingų miesto bendruomenių – moksleivių, šeimų ar senjorų, kultūros, švietimo bei verslo atstovų, senbuvių ir naujakurių – komandas kviečiame tapti svajonių Palangos kūrėjais. Nors suburtos komandos kurs tik simbolinį miesto maketą, kiekvienas galės permąstyti ir patirti, kaip miestą keičia socialiniai, ekologiniai procesai, žmonių gyvensena ir kaip miestas gali formuoti mūsų pačių įpročius. Kas miestą daro patraukliu, o kas atstumia?
Pasidalinkite savo vizija, o mes pažadame, kad nuo šiol į gyvenamąją aplinką jau negalėsite žiūrėti taip pat!
 
 
KOMANDŲ REGISTRACIJA el. paštu ieva.ziubriene@lnm.lt arba tel. 8 698 16053.Komandas gali sudaryti ne daugiau nei 5 asmenys.
Registruodamiesi nurodykite komandos pavadinimą ir dalyvių skaičių, o atvykdami pasipuoškite tik Jūsų komandai būdingu aksesuaru. Akcijos pradžia 17 val., tačiau maloniai laukiame atvykstant anksčiau pokalbiui prie kavos ar arbatos puodelio.

  Palangos 770 metų minėjimo programa

Informacija atnaujinta 2023-03-15 09:37