Ieškoti

Iš viso rezultatų:

Kalėdos Palangos baseine 2019

Data: 2019 m. gruodžio 03 d. 02:00 - 02:00 Kategorija: Mokymai, seminarai, edukaciniai užsiėmimai

Magiškasis Kalėdų sezonas įsibėgėja! Palangos baseinas taip pat turi paruošęs keletą staigmenų:

Gruodžio 2-6 dienomis kartu su draugais Palangos moksleivių klubu kviečiame visus mažus ir didelius į Kalėdinių žaisliukų gaminimo dirbtuvėles. Jų metu duosim laisvę vaizduotei ir pačiais kūrybingiausiais būdais dekoruosime vandens gyventojus, kuriais bus papuošta Palangos baseino eglė. Baseinas – draugiškas aplinkai, todėl žaisliukų gamybai naudosime antrines žaliavas. Visi gamintojai, užpildę anketą, dalyvaus loterijoje, kurioje bus galimybė laimėti 10 šeimos kvietimų apsilankymui Palangos baseine su sveikatingumo erdve.

Gruodžio 8 dieną kviečiame visus baseino plaukimo pamokas lankančius vaikus į parodomąjį plaukimą, kur visiems artimiesiems ir draugams parodysite savo gebėjimus ir pasiekimus. Šventės metu įsitikinsime, kad kiekvienas gali būti herojus. Kviečiame visus draugus, artimuosius ir tiesiog plaukimo entuziastus ateiti ir palaikyti mūsų mažuosius plaukikus.
12 val. šventės dalyvius, svečius ir visus miesto gyventojus pakviesime įžiebti Palangos baseino eglutę. Šventę vainikuos žaisliukų gamybos loterija, kurioje paaiškės 10 laimingųjų, laimėsiančių šeimos kvietimus į Palangos baseiną su sveikatingumo erdve.

Gruodžio 27 dieną baseiną sudrebins „Aqua Zumba“ vakarėlis.
16.30 Zumbos ritmu kviesime pajudėti pačius mažiausius baseino lankytojus.
17.30 Zumba suaugusiesiems, kai tuo tarpu vaikų užimtumu pasirūpins animatorius.

Pažadame, bus linksma!

lt
en ru