English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2019 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
Europos viešbučių rinkos verslo partnerių lyderis „Belvar“ žengia į Palangą
2019-02-25

Į Palangą žengia Europos viešbučių rinkos verslo partnerių lyderis – kompanija „Belvar“, su kuria tarptautinė nekilnojamojo turto kompanija „Vastint“ pasiekė susitarimą dėl kurorte jau netrukus statyti planuojamo pasaulinio tinklo „Marriott“ viešbučio valdymo.


 

Lyderis Europoje

BELVAR yra daugelio Europos viešbučių tinklų operatorius, valdantis ir vystantis tokius vardus kaip MOXY HOTELS, COURTYARD by MARRIOTT, FIRST HOTELS, GARD ir X MEETING POINT.

Ši kompanija buvo įsteigta 2009 metais ir šiandien yra viena iš efektyviausių bei universaliausių viešbučių verslo įmonių, turinčių didelių ambicijų tolesnei plėtrai. Ji administruoja 50 viešbučių 12-oje šalių, o per ateinančius 4 metus BELVAR yra pasirengę atidaryti dar 44 viešbučius MOXY, COURTYARD, RESIDENCE INN, AC HOTELS by MARRIOTT, MARRIOTT HOTELS ir FIRST HOTELS tinklams.

Ši kompanija yra Europoje didžiausias „Marriott’o“ verslo partneris ir šiandien administruoja 18 tinklo viešbučių. Palangoje viešbučio „Marriott“, kurį taip pat administruos BELVAR, statybos prasidės po keleto mėnesių. Naujojo viešbučio atsiradimas kurortą neabejotinai kilstelės į dar aukštesnį turizmo bei sveikatinimo paslaugų kokybės lygį bei ženkliai padidins kurorto žinomumą pasaulyje.

Trauka – visus metus

„Marriott“ viešbučio operatorius teigia, kad Palanga populiariausia poilsio vieta yra jau daugiau nei 200 metų ir yra plačiai žinoma dėl savo nepaprasto grožio gamtos, aukšto lygio sveikatinimo paslaugų bei skanaus maisto. „Pasaulyje didžiausias viešbučių tinklas „Marriott“ taip pat siekia pakviesti savo svečius į šį Lietuvos turistinį perlą. Ir tikslas yra aiškus – kurorte atsirasiantis viešbutis turi pritraukti klientus ne tik vasaros sezono metu. Su 173 kambariais, sveikatinimo, skandinaviško restorano koncepcija bei konferencijų paslaugomis „Marriott“ tinklas siekia užimti aukščiausią viešbučių rinkos vietą Lietuvos turistų mėgstamiausioje Palangoje“, – teigiama BELVAR pranešime.  

Mads Jacobsen, BELVAR kompanijos vadovas pabrėžė, jog BELVAR sieks prisidėti prie Palangos kurorto stiprinimo bei plėtros ne tik aktyviojo kurortinio sezono metu. „Nėra jokių abejonių, kad miestas kaip nuostabi poilsio vieta turistus traukia vasarą, tačiau siūlydami konferencijų bei sveikatinimo paslaugas, mes siekiame būti įdomūs lankytojams visus metus“, – teigė M. Jacobsen.

Ideali vieta

Per 4 ateinančius metus Europoje bus atidaryti viešbučiai, kuriuos prižiūrės BELVAR. Palangos viešbutis bus prestižinis projektas ir atspindės skandinavišką kompanijos koncepciją.

„Viešbutis bus statomas idealioje vietoje – visiškai nedaug nutolęs nuo pasaulyje plačiai žinomo Palangos paplūdimio. Mes koncentruosime dėmesį į maistą, taip pat – į sveikatinimo paslaugas, įkvėptas Skandinavijos kultūros, kur pagrindiniai elementai yra ryšys su gamta bei aukšto lygio aptarnavimas“, – kalbėjo M. Jacobsen. Taip pat viešbutis siūlys 350 vietų konferencijos svečių salę, kuri galės laisvai konkuruoti su kitais Palangoje esančiais viešbučiais.

Dėmesys sveikatai

M. Jacobsen siekia stiprinti bei gerinti Palangos kaip sveikatinimo kurorto įvaizdį. „Būdama fantastine atostogų vieta, Palanga yra žinoma ir savo poilsio bei sveikatinimo paslaugomis. Todėl labai natūralu, kad ši sritis taps ir vienu iš mūsų dėmesio centrų, suteikiant viešbučiui aiškų sveikatos profilį. Be kitų paslaugų, viešbutis siūlys ir 30 sveikatinimo procedūrų kambarių, teiks sveiko maisto pasiūlymus bei didelį sulčių, įvairių kokteilių pasirinkimą“, – sakė M. Jacobsen.

VASTINT, MARRIOTT ir BELVAR bendradarbiauja daugelyje Europos projektų ir turi nemažą patirtį vystant didžiulių bei inovatyvių viešbučių koncepcijas. 

VASTINT:

VASTINT yra tarptautinė nekilnojamojo turto kompanija, turinti 25 metų patirtį. Pagrindinis VASTINT tikslas yra sukurti ilgalaikę vertę turinčius verslo projektus. Šios kompanijos veiklos kertiniai akmenys yra įvairių projektų valdymas ir komercinio nekilnojamojo turto plėtra.

Vastint dirba daugelyje Europos šalių: Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Olandijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Marriott:

MARRIOTT INTERNATIONAL, INC. yra įsikūręs Bethesda mieste, Merilendo valstijoje, JAV ir apima daugiau kaip 6 900 nekilnojamojo turto objektų 30 pirmaujančių viešbučių prekių ženklų, apimančių 130 šalių ir teritorijų. Marriott veikia ir administruoja viešbučius atostogų kurortuose visame pasaulyje. Bendrovė taip pat valdo apdovanojimus pelniusias lojalumo programas: „Marriott Rewards®“, į kurią įeina „The Ritz-Carlton Rewards®“, ir „Starwood Preferred Guest®“.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 7731588
Šiandien apsilankė: 3807
Dabar naršo: 80
Sprendimas: IDAMAS