English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2018 m. sausio 20 d., šeštadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
​Palangos moksleivių klube rugsėjo 12 d. – Atvirų durų diena
2017-09-07

Rugsėjo 12 d. nuo 16 val. iki 18 val. Palangos moksleivių klube (Vasario 16-osios g. 6) vyks atvirų durų dienos, kurių metu visi norintieji turės galimybę susipažinti su visais siūlomų užsiėmimų vadovais, aptarti veiklas, pamatyti nuveiktus darbus, susitarti dėl užsiėmimų lankymo.


 

2017-2018 mokslo metais Palangos moksleivių klubas kviečia į šiuos užsiėmimus:

Folkloro ansamblis ,,Kikilis“ 1-12 kl. Folkloro ansamblio tikslas suburti jaunimą, besidomintį savo krašto tradicijomis ir papročiais. Per dainavimą, muzikavimą, liaudies šokį, žaidimus perteikti etnokultūrines žinias. Vyksta įvairios edukaciniai užsiėmimai, kraštotyrinės kelionės, stovyklos. Į ansamblio veiklą įtraukiama visa šeima. Ansamblio vadovė – Diana Šeduikienė, mokytoja metodininkė, aktyviai, ugdo ir supažindina įvairaus amžiaus vaikus bei jų tėvus su liaudies tradicijomis, įsuka į kalendorinių švenčių ratą.

Šachmatų būrelis 1-12 kl. Čia savo vietą gali rasti ir mėgstantys pasivaržyti, ir vertinantys grožį, o taip pat ir mėgstantys logiškai mąstyti, analizuoti, kaupti žinias. Vaikai mokysis mąstyti logiškai ir strategiškai, planuoti ir numatyti kelis žingsnius į priekį. Vadovas Saulius Rackevičius - kandidatas į sporto meistrus, pirmasis Nepriklausomos Lietuvos jaunių čempionas, Palangos šachmatų čempionas.

Muzikavimo studija 1-12 kl. Muzikavimo studijoje jūsų laukia dainavimo, muzikavimo pagrindų mokymas bei jų gebėjimų tobulinimas, atliekant populiariąją muziką. Muzikuojama klavišiniais, mušamaisiais bei styginiais instrumentais (tarp jų ir gitara;). Darbas garso įrašų studijoje. Dalyvavimas klubo bei miesto meniniuose renginiuose. Vadovas – Romualdas Vazbys, saviveiklinio pučiamųjų orkestro vadovas, muzikos mokytojas, saksofono dėstytojas.

Italų kalba kitaip 1-12 kl. Čia siekiama sužadinti gilesnį pažinimą su neapsakomo grožio šalimi - Italija, jos melodinga kalba ir kultūra. Užsiėmimų metu bus mokoma elementariosios italų kalbos, plečiant ir turtinant naujos kalbos žodyną, mokantis posakių bei frazių. Italų kalbos mokinimas vyks nenuobodžiai, bet dinamiškai - per žaidimą ir kūrybinius procesus. Vadovė - Jolanta Pociūtė - septynerius metus Italijoje gyvenusi ir studijavusi mokytoja, kuri tiesiogine prasme myli viską, kas yra susiję su Italija.

Žaidimų studija 1-5 kl. Studijoje žaidžiame įvairius stalo, lavinamuosius žaidimus, laviname vaizduotę, loginį mąstymą, ugdome kūrybiškumą, dėmesingumą, gebėjimą bendrauti, bendradarbiauti, dirbti komandoje. Studijos vadovė – Vanda Juodikienė, neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja, puikiai bendraujanti su vaikais, jaučianti ir atliepianti jų poreikius.

Šiuolaikiniai šokiai 4-8 kl. Mokysimės valdyti kūną, jausmus ir įveikti didžiausias baimes. Šokis leidžia išreikšti vidinius jausmus ir per judesį atpalaiduoti įtampą. Kviečiami tie, kurie nori patirti scenos artisto jausmus. Nedrąsus čia išdrąsės, o drąsus – nuvers kalnus. Vadovas – Taurūnas Baužas, Klaipėdos muzikinio teatro trupės šokėjas, režisierius.

Skaitmeninės fotografijos studija (5-12 kl.). Fotografijos studijoje bus mokomasi fotografuoti, išmėginami įvairūs fotografijos žanrai, mokomasi fotografija išreikšti savo pasaulėžiūrą, parodyti aplinkos ar žmogaus grožį bei ypatumus. Bus fiksuojami įvairių renginių momentai. Neturintys fotoaparato galės panaudoti telefoną. Vadovė – Jurgita Brazauskienė, fotografė, aktyvi „Fotografuojančių moterų klubo“ narė, organizuojanti fotosesijas, dalyvaujanti paskaitose, seminaruose, rengianti parodas, dalyvaujanti projektuose.

Idėjų dirbtuvės (1-5 kl.) – tai erdvė kur gimsta netikėti, spontaniški, fantastiški sumanymai. Čia galima Paslapčių Ausiai išsakyti savo Idėją ir, pasitelkus Kūrybinį Vėją, ją įgyvendinti. Piešdami, tapydami, lipdydami, modeliuodami ir žaisdami, visi kartu moksleiviai kurs savo spalvų pasaulį. Veiklos persipina su žaidimų elementais, padedančiais kurti žaismingą, kūrybinę atmosferą. Vadovė – Živilė Malūkaitė, dailės ir keramikos mokytoja, įgijusi daug geros patirties. ,,Žinau, kaip smagu draugų būryje piešti, lipdyti, lankstyti iš popieriaus, konstruoti iš gamtinės medžiagos skulptūras. Kviečiu drauge įgyvendinti ir savo kūrybines idėjas“, - sakė Ž. Malūkaitė.

Meno kalvė (1-12 kl.) – tai galimybė išreikšti savo kūrybines idėjas įvairiomis technikomis (molis, medis kartonas, dažai ir kitos priemonės). Moksleiviai daug laiko praleis dirbtuvėse, kurs įvairius meno objektus. Visiškai laisva meno kūryba prižiūrint mokytojui. Vyresnieji puikiai pasiruoš stojimui į menų specialybes. Kalvės vadovas — Raimondas Daukša —menininkas-tapytojas, aktyvus, kūrybiškas, puikiai mokantis dirbti su vaikais.

Gamtininkų — turistų klubas 1-8 kl. Išvykos, turistiniai žygiai į gamtą, gamtos, kraštovaizdžio pažinimas. Vadovas — geografijos mokytojas metodininkas, išvykų, žygių pėsčiomis organizatorius ir vykdytojas, gamtos mylėtojas ir žinovas, bėgimo entuziastas Egidijus Šalkauskis.

Sportiniai ir pramoginiai šokiai 1-12 kl. Mokomasi šokti klasikinius sportinius šokius, t.y lėtą valsą, tango, kvikstepą ir Lotynų Amerikos sportinius šokius – čia čia čia, rumbą, džaivą, taip pat – vaikiškus disko šokius. Pradedantieji šokėjai jau po metų pradeda dalyvauti pradedančiųjų varžybose, mokykliniuose koncertuose, o pažengę šokėjai dalyvauja sportinių šokių reitingo varžybose, pirmenybėse, čempionatuose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat dalyvauja koncertinėse programose Palangoje ir kituose miestuose. Vadovai — Daiva ir Paulius Henrikas Sangavičiai, didelę patirtį sportinių šokių veikloje turintys vadovai, varžybų organizatoriai, teisėjai.

Savęs pažinimo ir saviraiškos studija 7-12 kl. Užsiėmimų metu bendraudami ir veikdami grupėse bei individualiai, per įvairias užduotis ir žaidimus moksleiviai ugdys pasitikėjimą savimi ir kitais, lavins bendravimo, komandos formavimo, lyderystės įgūdžius organizuojant ir dalyvaujant renginiuose, savanoriškoje veikloje, atpažins savo gebėjimus ir stipriąsias savybes, mokantis veidoskaitos. Vadovė — Inesa Bundulienė, asociacijos Verslo ir lyderystės akademija „In corpore“ vadovė. Veda saviugdos ir savęs pažinimo užsiėmimus naudojant „Points of you“ priemones, mokymus orientuotus į asmeninius ir komandos pokyčius, verslo įmonėms ir švietimo įstaigoms. Rengia ir įgyvendina projektus, siejamus su jaunimo ugdymu, užimtumu, skatinant prasmingas, visuomenei naudingas veiklas. Emocinės paramos telefonu savanorė „Jaunimo linijoje“.

Programavimas C kalba su Arduino kompiuteriu 7-12 kl. Programa skirta norintiems įgyti programavimo C kalba pradinių žinių, tam panaudojant „Arduino“ mikrokompiuterius, elektroniką ir įvairius robotikos elementus. Programoje vaikai konstruos įvairias indikacijas su šviesos diodais ir pan. Tai puikus įvadas į robotiką. Vadovas—Vytenis Sinkevičius, KTU profesorius.

Rankdarbių dirbtuvės „Guzikas“ 1-12 kl. Čia kartu bandoma įminti mezgimo, nėrimo, skiautinių siuvimo, vėlimo, audimo, floristikos paslaptis. Moksleiviai net nepajus, kaip jų darbščios rankos ims kurti mažus ir didelius stebuklus. Galima kartu atsivesti ir savo draugus, mamą arba močiutę, vietos užteks visiems! Vadovės — etnoklubo „Mėguva“ narės.

Teatro studija 1-12 kl. Ateikite žaisti teatrą! Statysime savo spektaklius, rašysime savo dramaturgiją, gaminsime savo lėles, kostiumus ir įvairiausius sceninius daikčiukus. Vadovė – Rimtautė Radzevičienė, aktyvi, kūrybinga, išradinga pedagogė, aktyviai įtraukianti vaikus į tarptautinius, respublikinius bei miesto projektus, konkursus, koncertus, nacionalinio mini kino festivalio „Rodyklė“ organizatorė.

Daugiau informacijos tel. (8 460) 48416, mob. Tel. (8 682) 30504, internete: www.moksleiviuklubas.lt.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

     
       
         
         
         
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 4879907
Šiandien apsilankė: 2097
Dabar naršo: 58
Sprendimas: IDAMAS