English Russian
PALANGOS
MIESTO
SAVIVALDYBĖ
 
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406 
faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216, el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
2018 m. liepos 16 d., pirmadienis
SAVIVALDA
GYVENTOJUI
VERSLININKUI
SVEČIUI

RENGINIAI
​Projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto gyventojams“ renginiai vasario mėnesį
2018-02-08

Streso valdymo užsiėmimai


                  "Emocijų vaidmuo žmogaus gyvenime itin svarbus – mes jas jaučiame kasdien: džiaugsmą, pyktį, liūdesį, meilę, viltį, gėdą. Labai dažnai pasitaiko, kad emocijos ima mus valdyti, jų apimti pilnai negalime kontroliuoti savo poelgių, dėl ko vėliau tenka gailėtis. Tai veda prie ieškojimų kaip kuo efektyviau ugdyti savo emocinį intelektą, kurio itin svarbi dalis - savęs pažinimas. Kai kurie autoriai emocinį intelektą apibrėžia kaip savęs ir savo elgesio valdymą siekiant būti efektyviu su savimi ir kitais žmonėmis. Norint išmokti efektyviai valdyti savo elgesį, emocijas, save patį, pirmiausia būtina išmokti pažinti save.“

Taigi, šio užsiėmimų ciklo dalyviai išmoks geriau pažinti save, susipažins ir išmoks praktinių metodų, kurių pagalba jie galės kontroliuoti savo stresą bei emocijas. Užsiėmimų metu bus pristatomos ir mokinamos technikos, kurios nereikalauja specialaus pasiruošimo ar ilgalaikio mokymosi, taip pat yra nesunkiai įvaldomos ir lengvai pritaikomos kasdieniame gyvenime ir darbe.

Kviečiame į emocijų valdymo užsiėmimus tėvams, paauglėms mergaitėms ir paaugliams berniukams. Užsiėmimai vyks savaitgaliais. Užsiėmimus ves psichologė/lektorė Ignė Lukminė ir užimtumo specialistė Inesa Bundulienė.

 
Pozityvios tėvystės mokymai

"Šiais permainų, nerimo dėl ateities ir vis didėjančio socialinio susvetimėjimo laikais daugeliui iš mūsų šeima išlieka stabilumo ir saugumo šaltiniu. Šeima, jos vertybės, tarp vaikų ir tėvų vyraujančios bendravimo ir bendradarbiavimo savybės, kylančių problemų ir konfliktų sprendimo būdai, tarpusavio pasitikėjimas kuria tolesnės vaiko asmenybės vystymosi ir plėtros prielaidas ir sąlygas.

Buvimas tėvais – viena svarbiausių gyvenimo užduočių. Tėvystės patirtis teikia ne tik daug džiaugsmo ir vidinio pasitenkinimo. Tai yra be galo atsakingas, pasiaukojamas ir sunkus darbas. Visi tėvai susiduria su didesniais ar mažesniais sunkumais ir iššūkiais augindami savo vaikus.
Dauguma tėvų siekia pagerinti santykius su vaikais bei rasti atsakymus į rūpimus su jų auklėjimu susijusius klausimus. Todėl per šiuos mokymus suteiksime tokią paramą tėvystės (vaikų auginimo ir auklėjimo) procese, kuri paskatintų šeimoje kurti palankią vaiko raidai aplinką bei jo poreikius atitinkantį bendravimą. Mokysime empatiško bendravimo bei sudarysime galimybę išreikšti visus jausmus, susijusius su vaikų auklėjimo sunkumais, kurie padės sumažinti įtampą bei atkurti emocinę pusiausvyrą."

Dėmesio tėveliai, auginantys tiek mažus, tiek jau paaugusius vaikučius! Kviečiame Jus dalyvauti Tėvystės gebėjimų ugdymo mokymuose. Jų metu ne tik galėsite išgirsti psichologės patarimus, bet ir pasidalinti patirtimi, aptarti rūpimus klausimus. Mokymai vyksta trečiadieniais. Būtina išankstinė registracija.

 

Individualios teisininko konsultacijos

Nemokamos individualios teisininko konsultacijos šeimos teisės klausimais – šeimos teisiniai ir finansiniai santykiai, šeimos turto, nepilnamečių vaikų teisių apsaugos, vaikų išlaikymo, sutuoktinių tarpusavio išlaikymo, santuokos nutraukimo ir gyvenimo skyrium (separacijos), turto paveldėjimo ir palikimo priėmimo ir kiti šeimos teisės klausimai.

 

Individualios psichologo konsultacijos

 

Psichologė Ignė Lukminė teikia individualias psichologines konsultacijas bei kognityvinę elgesio terapiją vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Taip pat dirba su poromis/ šeimomis, konsultuoja globojančius psichikos sutrikimą turinčio asmens šeimos narius bei veda mokymus įvairiomis temomis: pozityvi tėvystė, streso mažinimas, savęs pažinimas, laiko planavimas, konfliktų valdymas.

Tikime, kad mūsų emocijos ir elgesys didele dalimi priklauso nuo mūsų minčių. Įvairius jausmus mums sukelia ne pati situacija, o kokią prasmę mes suteikiame tai situacijai. Todėl psichologė padeda klientui įgyti naudingų žinių ir mąstymo bei elgesio įgūdžių, kurie leidžia geriau pažinti save, gerinti savikontrolę, keisti nuotaiką, požiūrį ir produktyvumą.

 

Nepraleiskite puikios galimybės! Užsiėmimai nemokami.

Konsultacijos ir mokymai vyks adresu: Žemaičių g. 17, Palanga.

Skubėkite registruotis! Registruotis galima el.paštu: askpalanga@gmail.com, arba telefonu +370 657 56939.

 

 
Atgal   Spausdinti  

 

 
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Mėnesio
Savaitės
Savivaldybės naujienos
Įrašykite savo el. pašto adresą
 
SVARBŪS DOKUMENTAI
Šioje skiltyje bus pateikiami svarbūs Palangos miesto savivaldybės administracijos dokumentai. Informacija ruošiama.
 

      
       
         
         
           
© PALANGOS miesto savivaldybė,
biudžetinė įstaiga.
Vytauto g. 112, LT-00153 Palanga, tel. (8 460) 48 705, (8 460) 41 406,  faks. (8 460) 40 217, (8 460)  40 216 el. p. administracija@palanga.lt, administracijos kodas 125196077
Iš viso apsilankė: 5702703
Šiandien apsilankė: 1044
Dabar naršo: 48
Sprendimas: IDAMAS